Wij sliepen in een suite met wellness, maar wat een gedateerde kamer zeg! De shutters waren kapot en functioneerden niet. De kranen waren een ramp om warm/koud water uit te krijgen. Het bed was volledig doorgelegen en we werden met vreselijke rugpijn wakker. De kussens zaten vol met vieze bruine vlekken. Bij het optillen van de topper zat alles vol met haren. Het bedovertrek was ongestreken. De afstandsbediening plakte. Het ontbijt (extra bijgeboekt) was een teleurstelling. Vrijwel alles was op en moest je vragen om bij te vullen terwijl de dame achter de zogenaamde “live cooking” (niet meer dan een eitje of omelet bakken) niks te doen had.
Zonde van het geld! Bij het uitchecken werd ook niet gevraagd hoe het verblijf was.
Jammer allemaal. Want het gebouw is erg mooi en met wat meer aandacht en een fikse update zou het een enorme verbetering zijn.
ผู้เข้าพักจริง
ทริป 1 คืน
10/10
Nicolas
ทริป 2 คืน
8/10
Stefan
ทริปธุรกิจ 4 คืน
6/10
Erg gehorig hotel.
Bedden waren op meerdere geboekte kamers niet schoon, dus onhygiënisch.
Lampen super onhandig aan te doen omdat er geen standaard pasje meer is om dit aan te doen bij binnenkomst. Dit is in het donker mega irritant.
Aangegeven bij receptie. Vriendelijk meisje, maar gaf aan dat het niet zo hoort en zou doorgeven. Was fijn geweest als er iets direct mee gedaan werd naar ons toe.
Boukje
ทริปกับเพื่อน 1 คืน
10/10
Andrew
ทริปธุรกิจ 3 คืน
10/10
Beautiful property - unique atmosphere and kind/helpful staff. Great food!
Jantje Marga
ทริป 1 คืน
6/10
Villa Ruimzicht is een prachtig gebouw met mooie ruime kamers, maar voor zover wij konden zien is er op veel plekken wel wat achterstallig onderhoud.
Op onze kamer deed het speciale toilet (Geberit) het niet, zakte de drempel bij de badkamer door, liep het water in de douche niet goed weg en waren de rolgordijnen smerig.
Ook de trap en de algemene deuren waren smoezelig. Jammer, want verder echt een heerlijke plek om te verblijven en leuk personeel.
Het restaurant Lokaal is zeker een aanrader!
Jojanneke
ทริป 1 คืน
8/10
Prachtig gelegen hotel in een park. Het interieur was mooi en de ontbijtzaal prima. De kamer viel tegen. Nauwelijks meubilair, een bureau en tafel vergane glorie en de bedtafeltjes ook. Dit is niet de allure van een 4 sterren hotel. De badkamer was prima en ruim.
Lenny
ทริป 1 คืน
8/10
Heerlijk verblijf gehad, voor herhaling vatbaar!
Esther
ทริป 1 คืน
10/10
Peter
ทริป 1 คืน
10/10
Michael Simon
ทริป 2 คืน
8/10
Hans
ทริป 1 คืน
10/10
Bra och vänlig service. Hotellet var otroligt vackert med vackra omgivningar. Fina och unika rum. Har varit en gammal skola.
Carl Robert
ทริปธุรกิจ 1 คืน
8/10
Cesar
ทริป 1 คืน
8/10
Cesar
ทริป 2 คืน
8/10
Prima kamer, maar het hotel was heel erg gehorig. Je hoorde iedereen door de gang lopen.
R.M.
ทริปธุรกิจ 1 คืน
8/10
Marijn
ทริปธุรกิจ 2 คืน
10/10
willem
ทริป 2 คืน
8/10
The room was nice and the place is a boutique hotel. They left a lot of dishes and such each day in our room. Even though the bed was made. It appeared they just made the bed. No sweeping and no removal of dirty dishes.
Karla
ทริปกับครอบครัว 5 คืน
8/10
Jacqueline
ทริป 1 คืน
10/10
Han
ทริป 1 คืน
8/10
gustaaf
ทริป 1 คืน
8/10
Leuk hotel. Lakens waren bevlekt. Waarschijnlijk nog van de vorige gasten. Heb ze zelf verwijderd en op de grond gelegd. Na de roomservice lagen ze nog steeds op de grond.